Výkup TK plátků a SK plátků Frýdlant nad Ostravicí

výkup TK plátků Frýdlant nad OstravicíSK plátky, neboli slinuté karbidy (známy také pod jménem TK - tvrdkokovy), jsou nedílnou součástí průmyslové výroby. Tyto plátky se ve formě břitových destiček pájí na obráběcí nástroje a díky nim nástroj získá mnohem lepší vlastnosti.

SK plátky a TK plátky najdeme na frézách, vrtácích a tak dále. Díky těmto plátkům se pak nástroj stane pevným, tvrdým, houževnatým a málo tepelně roztažným.


Výkup Sk plátků  a TK plátků Frýdlant nad Ostravicí a celá ČR

výkup SK plátků Frýdlant nad OstravicíNaše firma nabízí výkup TK plátků a výkup SK plátků v lokalitě Frýdlant nad Ostravicí. Díky dlouhodobému působení na trhu jsme ale rozšířili působnost výkupu po celém území České Republiky.

Vzhledem k mnohaletým zkušenostem jsme schopni vyvinout maximální "stropovou" cenu jak pro partnery o hmotnostech do 10 kg tak i 10 tun.

 

Cena za výkup SK a TK plátků

Cenu TK plátků a SK plátků stanovujeme individuálně, k potřebám dodavatele. K nejvyšším cenám za TK a SK se dostáváme dle obsahů chemických prvků, které jsme schopni změřit ručními analyzátory v místě prodeje.

Pro více informací volejte na telefonní číslo
+420 722 086 304, kde vám sdělíme přesnou cenovou nabídku.

Kontakt Cena a platba

Lokality kde Tk a SK plátky vykupujeme:

Výkup TK a SK plátků v lokalitě Frýdlant nad Ostravicí. Kromě této lokality nabízíme také výkup po celém území České Republiky. Viz seznam měst níže.

Kontaktujte nás

mapa

Monaxa Provider s.r.o.
Dubnice 28
794 01 Lichnov
Telefon: +420 722 086 304
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Coryright © 2013 slinute-karbidy.cz

neomezená inzerce zdarma
prodej topných paliv jak vydělat peníze spektrální analýza půjčovna dodávek stěhování úprava dodávek
přidat inzerát zdarma