Výkup titanu Sadská

Výkup titanu SadskáChemický prvek titan je kov s ocelovým vzhledem, velmi tvrdý, ale křehký. Titan je na vzduchu stálý, patří mezi neušlechtilé kovy.

Využití titanu: tento kov se používá zejména jako přísada do speciálních slitin, kde splňuje vysoké požadavky na pevnost a jiné mechanické vlastnosti. Slitiny titanu nalézají své využití jako konstrukční materiál ve zbrojní výrobě nebo v chemickém průmyslu. Slitiny titanu se dále používají jako speciální obráběcí nástroje popřípadě k úpravě břitů klasických obráběcích nástrojů.


Vykoupíme titan ve všech lokalitách po ČR

Cena titanuNaše společnost nabízí výkup titanu zákazníkům ve městě Sadská a po celé České Republice. Titan vykoupíme v různých podobách. Můžeme vykoupit polotovary, jako jsou trubky, potrubí, tyčky, plechy, desky. Vykoupíme také jiné materiály z titanu, jsou to například dekorace, strojní součásti atd..

Na trhu fungujeme již více než 5 let a stále se úspěšně rozšiřujeme. Díky svým zkušenostem a pokrytím celého území naší země si můžeme dovolit učinit výkup titanu od minimální hmotnosti 2 kg.

Jaké jsou naše ceny za výkup

Cena za výkup titanu je závislá na množství vašeho materiálu, na kvalitě daného titanu a hlavně na struktuře daných materiálů. Naše firma nabízí lepší ceny za titan v případě vyššího množství. Vyšší množství znamená hmotnost vyšší než obvyklou, to znamená nad 150 kilogramů.

Pro více informací volejte na telefonní číslo
+420 722 086 304, kde vám sdělíme přesnou cenovou nabídku.

Kontakt Cena a platba

Lokality kde vykupujeme:

Výkup titanu můžeme učinit ve všech různých regionech po ČR. Výkup titanu provedeme i ve městě Sadská. Seznam s více než šesti stovkami oblasti je k vidění zde:

Kontaktujte nás

mapa

Monaxa Provider s.r.o.
Dubnice 28
794 01 Lichnov
Telefon: +420 722 086 304
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Coryright © 2013 slinute-karbidy.cz

Kovy.cz

Výkup tvrdokvu po celé České republice do 24 hod, neváhejte nás kontaktovat: info@kovy.cz, +420 722 086 304  

Litujeme, ale tato stránka neexistuje...

404

Je nám líto, ale stránka kterou se chystáte navštívit není na uvedené adrese dostupná.

neomezená inzerce zdarma
prodej topných paliv jak vydělat peníze spektrální analýza půjčovna dodávek stěhování úprava dodávek
přidat inzerát zdarma