Výkup slinutého karbidu Kožlany

výkup slinutého karbidu KožlanySlinutý karbid, též označován jako "tvrdokov" je materiál pro výrobu obráběcích nástrojů. Jsou tvořeny jemnými částicemi tvrdých karbidů některých kovů, jako W, Ti a Ta, které jsou navzájem pojeny zpravidla kobaltem. Poměrné množství jednotlivých druhů karbidů a kobaltu určuje pak vlastnosti slinutého karbidu (tvrdokovu).

Slinuté karbidy jsou mnohem tvrdší než dříve užívaná rychlořezná ocel a svou tvrdost si zachovávají i při vysoké teplotě. Díky vývoji metalurgického odvětví již nejsou karbidy tak křehké a výborně se s ním obrábí ocel.


Výkup slinutého karbidu Kožlany a celá ČR

výkup tvrdokovu KožlanyNaše firma nabízí výkup slinutého karbidu, neboli výkup tvrdokovu v lokalitě Kožlany. Díky dlouhodobému působení na trhu jsme ale rozšířili působnost výkupu po celém území České Republiky.

Vzhledem k mnohaletým zkušenostem jsme navíc schopni vyvinout maximální "stropovou" cenu za slinutý karbid jak pro partnery o hmotnostech do 10 kg tak i 10 tun.

 

Cena za slinuté karbidy

Cenu slinutých karbidů stanovujeme individuálně, k potřebám dodavatele. K nejvyšším cenám za slinutý karbid - tvrdokov se dostáváme dle obsahů chemických prvků, které jsme schopni změřit ručními analyzátory v místě prodeje.

Pro více informací volejte na telefonní číslo
+420 722 086 304, kde vám sdělíme přesnou cenovou nabídku.

Kontaktujte nás Cena a platba za karbidy

Lokality kde slinutý karbid vykupujeme:

Výkup slinutých karbidů nabízíme kromě lokality Kožlany, také po celém území České Republiky. Níže si můžete prohlédnout seznam měst kde tvrdokovy vykupujeme.

Kontaktujte nás

mapa

Monaxa Provider s.r.o.
Dubnice 28
794 01 Lichnov
Telefon: +420 722 086 304
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Coryright © 2013 slinute-karbidy.cz

neomezená inzerce zdarma
prodej topných paliv jak vydělat peníze spektrální analýza půjčovna dodávek stěhování úprava dodávek
přidat inzerát zdarma