Výkup feromolybdenu a molybdenu Kouřim

výkup feromolybdenu KouřimMolybden - chemická značka Mo, je kovový prvek 6. skupiny periodické soustavy prvků. Praktické využití nalézá hlavně jako složka vysoce legovaných ocelí a při výrobě průmyslových katalyzátorů.

Feromolybden - slitina železa s asi 55 % molybdenu, 1–2% křemíku, 0,5 – 2,5% mědi, 0,1–0,2% fosforu, méně než 0,2% síry a méně než 0,2% uhlíku. Vyrábí se z koncentrátu, tvořeného v podstatě sulfidem molybdenu. Po oxidačním pražení se feromolybden vyrábí metalotermicky redukcí hliníkem a křemíkem. Používá se jako legující přísada do ocelí a slitin.


Výkup molybdenu a feromolybdenu Kouřim a celá ČR

Výkup molybdenu KouřimNaše firma nabízí výkup molybdenu a feromolybdenu v lokalitě Kouřim. Díky dlouhodobému působení na trhu jsme ale rozšířili působnost výkupu po celém území České Republiky.

Vzhledem k mnohaletým zkušenostem jsme schopni vyvinout maximální "stropovou" cenu jak pro partnery o hmotnostech do 10 kg tak i 10 tun.

 

Cena za molybden a feromolybden

Cenu molybdenu a feromolybdenu stanovujeme individuálně, k potřebám dodavatele. K nejvyšším cenám za molybden a feromolybden se dostáváme dle obsahů chemických prvků, které jsme schopni změřit ručními analyzátory v místě prodeje.

Pro více informací volejte na telefonní číslo
+420 722 086 304, kde vám sdělíme přesnou cenovou nabídku.

Kontaktujte nás Cena a platba

Lokality kde molybden a feromolybden vykupujeme:

Výkup molybdenu a feromolybdenu nabízíme kromě lokality Kouřim, také po celém území České Republiky. Níže si můžete prohlédnout seznam měst kde molybden a feromolybden vykupujeme.

Kontaktujte nás

mapa

Monaxa Provider s.r.o.
Dubnice 28
794 01 Lichnov
Telefon: +420 722 086 304
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Coryright © 2013 slinute-karbidy.cz

neomezená inzerce zdarma
prodej topných paliv jak vydělat peníze spektrální analýza půjčovna dodávek stěhování úprava dodávek
přidat inzerát zdarma