Výkup mosazi Frenštát pod Radhoštěm

Výkup mosaziMosaz je slitina mědi a zinku – pokud je slitina čistá a nedoprovází ji další prvek, nazývá se binární mosaz, případně je část podílu zinku nahrazena jiným kovem, této slitině se říká ternární mosaz. Žlutá mosaz má okolo 35% zinku.

Má široké pole využití v jemné mechanice, elektrotechnice, při výrobě různého dalšího kovového zboží a také v modelářství. K přednostem mosazi patří dobrá obrobitelnost, korozivzdornost a slušná vodivost. Pevnost není příliš vysoká, ale pro mnoho aplikací zcela dostačující. Mosazi se dobře spojují pájením a také pokovují.


Vykupujeme materiál z mosazi po celé ČR

Cena mosaziProvádíme výkup mosazi v lokalitách po celé Moravě, v Čechách a po celém Slezsku. Jsme schopni vykoupit váš materiál kdekoliv budete chtít. Mosaz vykupujeme ve váze od 5 kg do několika tisíců kilogramů.

Výkup mosazi Frenštát pod Radhoštěm: vykupujeme mosaz všeho druhu. Za čas svého působení na trhu jsme se setkali s tyčemi, plechy, deskami, trubkami, s různými součásti strojů a speciálními předměty z mosazi. Vykupujeme mosaz ternární i binární.

Cena za mosaz

Naše ceny za mosaz jsou vždy úměrné jejímu množství a kvalitě. Znamená to tedy, že za vysoké množství mosazi bude i cena za výkup mosazi vyšší než ta obvyklá. Řídíme se vždy podle našich orientačních ceníků, které můžete vidět i vy zde na našem webu.

Název Množství Cena
Mosaz - kohoutková 1 kg 65 Kč
Mosaz - třísky 1 kg 30 Kč

Jedná se o maloobchodní ceník do 100 kg v místě výkupu po celé ČR!
Ceník je platný od 30.05.2014.

Pro více informací volejte na telefonní číslo
+420 722 086 304, kde vám sdělíme přesnou cenovou nabídku.

Kontaktujte nás

Lokality kde mosaz vykupujeme:

Naše společnost provádí výkup mosazi především ve větších a menších městech po celém území České Republiky, například nás najdete ve městě Frenštát pod Radhoštěm. Vaše město pro výkup spolu s jinými naleznete zde:

Kontaktujte nás

mapa

Monaxa Provider s.r.o.
Dubnice 28
794 01 Lichnov
Telefon: +420 722 086 304
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Coryright © 2013 slinute-karbidy.cz

neomezená inzerce zdarma
prodej topných paliv jak vydělat peníze spektrální analýza půjčovna dodávek stěhování úprava dodávek
přidat inzerát zdarma