Výkup tantalu Letovice

Výkup tantalu LetoviceChemický prvek tantal je platinově šedý, značně tvrdý, neobyčejně tažný kov. Tantal má mimořádnou chemickou odolnost, za normální teploty reaguje pouze s fluorem, při vysokých teplotách se slučuje také s chlorem a sírou.

Tantal se používá k výrobě elektrických kondenzátorů, vláken elektronek a chirurgických nástrojů. V některých případech tantal nahrazuje platinu. Slitiny legované tantalem se používají ke konstrukci tepelně a chemicky namáhaných zařízení pro petrochemii, plynové turbíny a jadernou energetiku.


Vykupujeme tantal po celé České Republice

Cena za výkup tantaluNaše firma zajišťuje výkup tantalu ze všech různých materiálů po celé ČR. Tantal - výkup nejčastěji provádíme v podobě trubek, profilů, tyčí, plechů z tantalu a tak dále.

Výkup tantalu Letovice: na trhu působíme mnoho let, díky tomu vykupujeme materiály o různých hmotnostech. Výkup tantalu provádíme v řádech tun, ale nepohrdneme ani menším množstvím materiálu (například 10 kg).

Cena za kterou tantal vykupujeme

Ceny za výkup tantalu určujeme individuálně za pomocí spektrometrů, které zjistí přesný obsah prvku v materiálu. Za kvalitní "polotovary" s vysokým obsahem tantalu je cena vyšší. Analýzu provádíme zadarmo a je součástí každého výkupu.

Pro více informací volejte na telefonní číslo
+420 722 086 304, kde vám sdělíme přesnou cenovou nabídku.

Kontakt Cena a platba

Lokality kde vykupujeme:

Výkup tantalu lze provést v lokalitě Letovice a ve všech regionech po ČR. Všechny lokality, kde materiály z tantalu vykupujeme, naleznete ZDE:

Kontaktujte nás

mapa

Monaxa Provider s.r.o.
Dubnice 28
794 01 Lichnov
Telefon: +420 722 086 304
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Coryright © 2013 slinute-karbidy.cz

neomezená inzerce zdarma
prodej topných paliv jak vydělat peníze spektrální analýza půjčovna dodávek stěhování úprava dodávek
přidat inzerát zdarma