Výkup bronzu Dubá

Výkup bronzu Dubá

Bronz je slitina mědi s cínem, ale kromě cínu se přidává i zinek, olovo, železo, stříbro, nověji i mangan aj. (kromě zinku, kdy se slitina nazývá mosaz). V obecném slova smyslu je to však slitina mědi a cínu. Díky mnoha prvkům, které se do bronzu mohou přidávat, známe spoustu druhů bronzu.

Jeden z nich se nazývá červený bronz, což je slitina mědi, cínu, zinku a často také olova. Tento druh bronzu se vyznačuje zvýšenou odolností proti korozi. Další bronz s vylepšenými vlastnosti je beriliová bronz, která se používá pro výrobu vysoce odolných pružin, nástrojů a ložisek.


Vykupujeme materiál z bronzu po celé ČR

Cena bronzuVýkup bronzu Dubá: naše společnost vykupuje bronz ve všech krajích v Čechách, na Moravě a ve Slezsku. Výkup bronzu provedeme v místě, jaké vám bude nejvíce vyhovovat. Je možné bronz vykoupit třeba na vaší zahradě, před domem nebo na jiném místě.

Vykoupíme jakýkoliv materiál z bronzu v množství vážícího od 5 kilogramů do desítek až stovek tun. V naší dlouholeté činnosti v oboru se šroty jsme se setkali s materiály, jako jsou bronzové ložiska, trubky, dekorace, desky. Setkáváme se často také s polotovary typu: tyčí, profilů, plechů a tak dále...

Cena za bronz

Ceník bronzu se řídí podle toho, jaký materiál vykupujeme. Může se jednat o bronz, jehož kvalita neodpovídá standardům a naopak o bronzový materiál, který má nadprůměrné složení. Abychom se vyhnuli spekulacím a určili přesné složení bronzu, tak používáme spektrometry, které během pár sekund dokážou problém vyřešit. Přibližný ceník za výkup bronzu je zde:

Název Množství Cena
Bronz - nemagnetická - červená 1 kg 80 Kč
Bronz - třísky 1 kg 40 Kč
Bronz - třísky rafinační 1 kg 30 Kč

Jedná se o maloobchodní ceník do 100 kg v místě výkupu po celé ČR!
Ceník je platný od 06.06.2014.

Pro více informací volejte na telefonní číslo
+420 722 086 304, kde vám sdělíme přesnou cenovou nabídku.

Kontaktujte nás

Lokality kde bronz vykupujeme:

Naše společnost se zaměřuje na šroty po celé České Republice, není tak výjimkou ani pro výkup bronzu ve městě Dubá. Vykupujeme po více jak 500-ti lokalitách. Tyto lokality si můžete prohlédnout zde:

Kontaktujte nás

mapa

Monaxa Provider s.r.o.
Dubnice 28
794 01 Lichnov
Telefon: +420 722 086 304
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Coryright © 2013 slinute-karbidy.cz

neomezená inzerce zdarma
prodej topných paliv jak vydělat peníze spektrální analýza půjčovna dodávek stěhování úprava dodávek
přidat inzerát zdarma