Výkup technického stříbra Králův Dvůr

Stříbro je ušlechtilý kov bílé barvy. Vyznačuje se nejlepší elektrickou a tepelnou vodivostí ze všech známých kovů. Slouží jako součást různých slitin pro použití v elektronickém průmyslu, výrobě CD i DVD nosičů a šperkařství, jeho sloučeniny jsou nezbytné pro fotografický průmysl.


Výkup technického stříbra Králův Dvůr a celá ČR

výkup technického stříbra Králův DvůrNaše společnost již několik let nabízí výkup technického stříbra ve městě Králův Dvůr a v blízkém okolí. Díky široké působnosti naší firmy jsme však rozšířili působnost a nyní vykupujeme technické stříbro po celém území ČR.

Vzhledem k dlouhodobým zkušenostem jsme navíc schopni nabídnout maximální stropové cenu za cín partnerům s materiálem o hmotnostech do 10 kg tak i s materiálem o váze několika tun.

 

Jak probíhá výkup technického stříbra?

Po upřesnění o jaké množství materiálu se jedná na místo prodeje v průběhu 24 hodin přijede náš specialista s technikou a určí ryzost vašeho stříbra a provede nacenění.

Co určuje cenu technického stříbra?: Cenu technického stříbra určuje jeho chemické složení, jelikož se jedná o sloučeninu, která je složena z čistého ryzího stříbra a nežádoucích příměsí je nejprve nutné naší technikou zjistit jaký je procentuální poměr. (při procesu zpracování se doslova nežádoucí sloučeniny vypaří).

Cena technického stříbra u nás: Nabízíme jedny z nejvyšších cen za výkup technického stříbra na trhu.

Pro více informací o výkupu technického stříbra volejte na telefonní číslo
+420 722 086 304, nebo pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.,
kde vám sdělíme přesnou cenovou nabídku.

Kontaktujte nás Možnosti dopravy a platby

seznam míst kde technické stříbro vykupujeme:

Výkup technického stříbra probíhá celorepublikově. Nabízíme výkup například v lokalitě Králův Dvůr, Krnov, Brno, Praha, Opava... Kompletní seznam lokalit si můžete prohlédnout níže.

Kontaktujte nás

mapa

Monaxa Provider s.r.o.
Dubnice 28
794 01 Lichnov
Telefon: +420 722 086 304
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Coryright © 2013 slinute-karbidy.cz

neomezená inzerce zdarma
prodej topných paliv jak vydělat peníze spektrální analýza půjčovna dodávek stěhování úprava dodávek
přidat inzerát zdarma