Výkup HSS Havlíčkův Brod

výkup HSS Havlíčkův BrodRychlořezná ocel, neboli HSS je druh oceli, který je určen na rychlé obrábění a pro výrobu řezných nástrojů, které jsou určeny pro obrábění kovových součástek. Mezi její největší vlastnosti patří především tvrdost a žáru-pevnost. Nevýhodou HSS je naopak nízká životnost - při velkém opotřebení se začne ocel drolit a je dále nepoužitelná.


Výkup HSS Havlíčkův Brod a po celém území ČR

HSS - rychlořezná ocelNabízíme výkup HSS jak v lokalitě Havlíčkův Brod, tak i po celém území České Republiky. Jako jedna z mála firem dokážeme vykupovat HSS v celé ČR, a to díky širokému zastoupení naší firmy v mnoha oborech.

Pro všechny naše partnery jsme schopni vyvinout maximální stropovou cenu za rychlořeznou ocel. A je jedno zda nabízíte HSS do 10 kg, nebo dokonce i 10 tun.

 

Cena za vykupovaný HSS materiál

Cena HSS je individuální. Cenu rychlořezné oceli totiž určuje několik faktorů - od chemického složení vykupovaného materiálu až po aktuální situaci na burze. K nejvyšším cenám za HSS se tedy dostáváme dle obsahů chemických prvků, které jsme schopni změřit našimi spektrometry na místě prodeje.

Pro více informací k výkupu HSS volejte na telefonní číslo
+420 722 086 304, kde vám sdělíme přesnou cenovou nabídku.

Kontaktujte nás HSS - cena a platba

Rychlořezná ocel - HSS - lokality výkupu:

Výkup rychlořezné ocele nabízíme po celém území České Republiky. Vykupujeme HSS jak v oblasti Havlíčkův Brod, tak i v oblastech Krnov, Ostrava, Brno, České Budějovice, Plzeň... Níže uvádíme kompletní seznam měst kde materiál vykupujeme.

Kontaktujte nás

mapa

Monaxa Provider s.r.o.
Dubnice 28
794 01 Lichnov
Telefon: +420 722 086 304
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Coryright © 2013 slinute-karbidy.cz

neomezená inzerce zdarma
prodej topných paliv jak vydělat peníze spektrální analýza půjčovna dodávek stěhování úprava dodávek
přidat inzerát zdarma