Výkup slinutého karbidu Újezd u Brna

výkup slinutého karbidu Újezd u BrnaSlinutý karbid, též označován jako "tvrdokov" je materiál pro výrobu obráběcích nástrojů. Jsou tvořeny jemnými částicemi tvrdých karbidů některých kovů, jako W, Ti a Ta, které jsou navzájem pojeny zpravidla kobaltem. Poměrné množství jednotlivých druhů karbidů a kobaltu určuje pak vlastnosti slinutého karbidu (tvrdokovu).

Slinuté karbidy jsou mnohem tvrdší než dříve užívaná rychlořezná ocel a svou tvrdost si zachovávají i při vysoké teplotě. Díky vývoji metalurgického odvětví již nejsou karbidy tak křehké a výborně se s ním obrábí ocel.


Výkup slinutého karbidu Újezd u Brna a celá ČR

výkup tvrdokovu Újezd u BrnaNaše firma nabízí výkup slinutého karbidu, neboli výkup tvrdokovu v lokalitě Újezd u Brna. Díky dlouhodobému působení na trhu jsme ale rozšířili působnost výkupu po celém území České Republiky.

Vzhledem k mnohaletým zkušenostem jsme navíc schopni vyvinout maximální "stropovou" cenu za slinutý karbid jak pro partnery o hmotnostech do 10 kg tak i 10 tun.

 

Cena za slinuté karbidy

Cenu slinutých karbidů stanovujeme individuálně, k potřebám dodavatele. K nejvyšším cenám za slinutý karbid - tvrdokov se dostáváme dle obsahů chemických prvků, které jsme schopni změřit ručními analyzátory v místě prodeje.

Pro více informací volejte na telefonní číslo
+420 722 086 304, kde vám sdělíme přesnou cenovou nabídku.

Kontaktujte nás Cena a platba za karbidy

Lokality kde slinutý karbid vykupujeme:

Výkup slinutých karbidů nabízíme kromě lokality Újezd u Brna, také po celém území České Republiky. Níže si můžete prohlédnout seznam měst kde tvrdokovy vykupujeme.

Kontaktujte nás

mapa

Monaxa Provider s.r.o.
Dubnice 28
794 01 Lichnov
Telefon: +420 722 086 304
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Coryright © 2013 slinute-karbidy.cz

neomezená inzerce zdarma
prodej topných paliv jak vydělat peníze spektrální analýza půjčovna dodávek stěhování úprava dodávek
přidat inzerát zdarma