Výkup titanu Hrotovice

Výkup titanu HrotoviceChemický prvek titan je kov s ocelovým vzhledem, velmi tvrdý, ale křehký. Titan je na vzduchu stálý, patří mezi neušlechtilé kovy.

Využití titanu: tento kov se používá zejména jako přísada do speciálních slitin, kde splňuje vysoké požadavky na pevnost a jiné mechanické vlastnosti. Slitiny titanu nalézají své využití jako konstrukční materiál ve zbrojní výrobě nebo v chemickém průmyslu. Slitiny titanu se dále používají jako speciální obráběcí nástroje popřípadě k úpravě břitů klasických obráběcích nástrojů.


Vykoupíme titan ve všech lokalitách po ČR

Cena titanuNaše společnost nabízí výkup titanu zákazníkům ve městě Hrotovice a po celé České Republice. Titan vykoupíme v různých podobách. Můžeme vykoupit polotovary, jako jsou trubky, potrubí, tyčky, plechy, desky. Vykoupíme také jiné materiály z titanu, jsou to například dekorace, strojní součásti atd..

Na trhu fungujeme již více než 5 let a stále se úspěšně rozšiřujeme. Díky svým zkušenostem a pokrytím celého území naší země si můžeme dovolit učinit výkup titanu od minimální hmotnosti 2 kg.

Jaké jsou naše ceny za výkup

Cena za výkup titanu je závislá na množství vašeho materiálu, na kvalitě daného titanu a hlavně na struktuře daných materiálů. Naše firma nabízí lepší ceny za titan v případě vyššího množství. Vyšší množství znamená hmotnost vyšší než obvyklou, to znamená nad 150 kilogramů.

Pro více informací volejte na telefonní číslo
+420 722 086 304, kde vám sdělíme přesnou cenovou nabídku.

Kontakt Cena a platba

Lokality kde vykupujeme:

Výkup titanu můžeme učinit ve všech různých regionech po ČR. Výkup titanu provedeme i ve městě Hrotovice. Seznam s více než šesti stovkami oblasti je k vidění zde:

Kontaktujte nás

mapa

Monaxa Provider s.r.o.
Dubnice 28
794 01 Lichnov
Telefon: +420 722 086 304
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Coryright © 2013 slinute-karbidy.cz

neomezená inzerce zdarma
prodej topných paliv jak vydělat peníze spektrální analýza půjčovna dodávek stěhování úprava dodávek
přidat inzerát zdarma